Crazy barevné kontaktní čočky

Nosíte dioptrické brýle? Chcete je vyměnit za kontaktní čočky? Změňte svůj vzhled s barevnými kontaktními čočkami! Crazy barevné oční čočky můžete nosit, i když nemáte dioptrickou oční vadu! Změňte barvu svých očí s crazy barevnými očními čočkami!

Každý den jiná barva očí!

Ať už máte nebo nemáte dioptrickou vadu očí, můžete nosit oční čočky. Nelíbí se vám vaše barva očí? Chcete vědět, zda by vám slušela jiná barva očí? Změňte barvu svých očí pomocí barevných očních čoček!

„Kočičí oči”

Chcete šokovat své okolí? Na trhu jsou k dostání crazy barevné kontaktní čočky, které vám zaručí „kočičí oči”! O co se jedná? Oční duhovka i bělmo se díky čočkám mění v závislosti na odrazu světla. Tyto oční čočky zakryjí celou duhovku i s očním bělmem a úplně změní vaši image.

Jednobarevné nebo barevné crazy oční čočky?

Vyzkoušet můžete i jednobarevné crazy kontaktní čočky. Vaše oči budou mít jednu barvu- překryto bude i bělmo očí. Můžete tak mít oči červené, modré…Chcete být výjimeční? Aplikujte si na každé oko jinou barvu crazy očních čoček!

Využití ve filmu

Crazy barevné kontaktní čočky můžete vidět například u herců v pohádkách- nadpřirozené bytosti nebo ve vědecko-fantastických filmech. Ideální jsou pro postavy čertů a smyšlených sci-fi postav.

Jak dlouho se mohou nosit?

Crazy barevné kontaktní čočky jsou určeny ke krátkodobému nošení. Jsou speciálně vyrobeny pro společenské akce, nedoporučuje se je nosit déle. Některé oční čočky jsou proto jednorázové, některé můžete použít několikrát. Vyrábí se však i dioptrické crazy oční čočky, které můžete nosit dlouhodobě.

Barevný svět

Přemýšlíte nad koupí crazy barevných kontaktních čoček a nevíte, na koho se obrátit? S tím Vám poradíme – navštivte internetový obchod
www.cocky-kontaktni.cz
, ve kterém najdete širokou škálu nejen crazy barevných kontaktních čoček.

Cocky-kontaktni.cz Vám přináší unikátní barevné čočky, které zvýrazní Váš obličej a podtrhnou Vaši krásu. Z jejich široké kolekce si můžete vybrat od decentních čoček, které doplní Vaše kontury, až po čočky excentrické, které ztrhnou veškerou pozornost k Vám a Vašim očím.


Doporučujeme:

Místo brýlí zkuste radši oční čočky. Na sport a do přírody jsou ideální barevné kontaktní čočky. To jaké kontaktní čočky jsou nejlepší právě pro vás závisí na mnoha faktorech. Nejprodávanější měsíční kontaktní čočky Air Optix od Ciba Vision vhodné i na přespávání. Oblíbený roztok na kontaktní čočky ReNu od Bauch and Lomb.